Zapojte se

Zapojte se


ZAJÍMÁTE SE O ZDRAVOU VÝŽIVU A VÝROBU POTRAVIN?

Vítáme všechny dobrovolníky, specialisty a odborníky, kteří by se chtěli zapojit a podpořit náš projekt. Naším cílem je předávat široké veřejnosti srozumitelnou formou odborné informace a vědecky ověřená fakta o zdravé výživě, upozorňovat, jak předcházet civilizačním chorobám s ohledem na výživu, podporovat bezpečné a domácí potraviny, upozorňovat na inovace a nové technologie výroby potravin.

JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?

Přispívejte a sdílejte odborné zkušenosti 

Za veškeré vaše tipy na aktuální témata z oblasti zdravé výživy, speciálního stravování a potravinářství budeme rádi. Budete-li mít zájem, uveřejníme Vaše odborné články, aby se o daném tématu dozvědělo, co nejvíce čtenářů.

Monitorujte tisk a internet

Narazili jste na zajímavý nebo zavádějící článek o zdravém životním stylu, výživě, výrobě a bezpečnosti potravin, či na zajímavou internetovou adresu? Dejte nám vědět.

Pomozte s aktualizací stránek, Facebooku a Instagramu

Sdílejte s námi vaše fotky s tématikou zdravé výživy. Rádi je s vaším souhlasem využijeme pro naše komunikační kanály, aby byly stále atraktivní. Pokud zjistíte, že některé informace na stránkách neodpovídají už skutečnosti, ozvěte se nám.

Propagujte nás

Pokud jste s našimi stránkami, Facebookem, Instagramem, informačními materiály a akcemi spokojení, prosíme, dejte o nás vědět i dalším odborníkům a fanouškům zdravého životního stylu.

Staňte se našimi členy

Abychom mohli jménem Spolku pro zdravou výživu zajistit a dodávat kvalifikované a aktuální informace z oblasti potravinářství a výživy široké veřejnosti, prosazovat zájmy svých členů a rovněž vytvářet podmínky pro naši činnost dle Stanov spolku, potřebujeme svoji odbornou základnu rozšiřovat nejen o odborníky, ale i o laiky z řad spotřebitelů. Členem se může stát fyzická i právnická osoba.

Podpořte nás finančně

Pokud se vám naše práce líbí a chtěli byste nás finančně podpořit, tak nás kontaktujte.